کارت حافظه CF صنعتی

کارت حافظه CF صنعتی (INDUSTRIAL COMPACT FLASH) موجود با استاندارد رابط ISA (ساختار استاندارد صنعتی) سازگار است. این نوع کارت حافظه صنعتی، عملیات خواندن و نوشتن را برای هر سکتور بصورت متوالی انجام می دهد. این مموریهای CF با ناندفلش تک لایه (SLC) و چند لایه (MLC) عرضه می شوند و در سطح صنعتی از اطلاعات محافظت می کنند.

نمونه کارت حافظه CF صنعتی

حافظه های CF صنعتی با مکانیسم دقیق طراحی شده اند تا امکان خواندن و نوشتن اطلاعات از روی این کارتها به حافظه های داخلی ماشین آلات را فراهم سازند.

مموریهای CF فوق الذکر مصرف برق کمی دارند. سرعت خواندن و نوشتن اطلاعات این کارتهای صنعتی بترتیب تا 35 مگابایت بر ثانیه و 15 مگابایت بر ثانیه می رسد. این کارتهای CF قابلیت کار در محدوه دمای محیطی 40- درجه سانتیگراد تا 85+ درجه سانتیگراد را دارا هستند.

کارتهای حافظه COMPACT FLASH صنعتی در خطوط تولید، ماشین آلات CNC، صنایع نفت و گاز، ابزارهای پزشکی، تجهیزات آزمایشگاهی، صنایع نساجی و بافندگی، وسایل نقشه برداری و … مورد استفاده قرار می گیرند.

مموری کارتهای COMPACT FLASH صنعتی در ظرفیتهای 16 مگابایت – 32 مگابایت – 64 مگابایت – 128 مگابایت – 256 مگابایت – 512 مگابایت – 1 گیگابایت – 2 گیگابایت – 4 گیگابایت – 8 گیگابایت – 16 گیگابایت – 32 گیگابایت و 64 گیگابایت عرضه می شوند.

جهت استعلام قیمت و یا خرید ظرفیتهای مختلف کارت حافظه CF صنعتی و یا کسب هرگونه اطلاعات بیشتر لطفا با ما تماس بگیرید.