فایل بایوس (BIN – ROM) لپ تاپ و کامپیوتر

داشتن فایل بایوس (BIN – ROM) لپ تاپ و کامپیوتر یکی از نیازهای اولیه هر تعمیرکار لپ تاپ و نوت بوک و PC است. بسیاری از تعمیرکاران لپ تاپ جهت پروگرام نمودن بایوس لپ تاپ، نوت بوک و مادربرد کامپیوتر نیاز مبرم به فایلهای بایوس (ROM و BIN) دارند. نیاز این دسته از همکاران به فایلهای بایوس ما را بر آن داشت تا اقدام به گردآوری مجموعه ای نسبتا کامل از فایلهای بایوس انواع لپ تاپ و نوت بوک که به صورت مداوم نیز بروزرسانی می شود بنماییم. این مجموعه، گستره وسیعی از انواع مدلهای لپ تاپ اعم از: SONY – DELL – HP – COMPAQ – TOSHIBA – ACER – ASUS – IBM – LENOVO – MSI – SAMSUNG – BENQ – PACKARD BELL – EMACHINES – GATEWAY – LG – FUJITSU SIEMENSE – CLEVO و نیز انواع مادربردهای PC و کامپیوتر را شامل می شود.

فایل بایوس (BIN) لپ تاپ

ذکر این نکته لازم است جهت اطمینان از صحت کارکرد فایلهای بایوس مذکور، این فایلها به صورت تکی و برای هر مدل لپ تاپ و کامپیوتر بصورت جداگانه عرضه می شود.

همکاران عزیز لازم است جهت سفارش هرگونه فایل بایوس لپ تاپ و کامپیوتر، مدل دستگاه و مادربرد تعمیری را اعلام نمایند تا پس از انجام مراحل سفارش نسبت به ارسال فایل بایوس برایشان اقدام بعمل آید.

 

 

جهت خرید فایل بایوس (BIN و ROM) لپ تاپ و کامپیوتر و یا کسب هرگونه اطلاعات بیشتر لطفا با ما تماس بگیرید